Wynajem studia fotograficznego Warszawa

Sesja fotograficzna lub nagranie

Do dyspozycji narożna cyklorama o wymiarach 8x5m - zawsze idealnie biała, ponieważ malujemy przed każdym wynajmem bez żadnych dodatkowych opłat

Greenbox studio fotograficzne

Greenbox 145m³

Studio wyposażone jest w greenbox w postaci horyzontu podwieszanego na trzech ścianach + podłoga, osiągając wymiary 8x4,5m oraz 4m wysokości. Idealnie nadaje się on pod wykonanie wirtualnego studia. Na życzenie klienta wykonujemy również sceny lub podesty pokryte wykładziną chroma key.

Szkolenie lub konferencja

Projektor multimedialny wraz z nagłośnieniem w cenie wynajmu to idealny zestaw na wszelkiego rodzaju eventy.

Impreza okolicznościowa

Na imprezy okolicznościowe np. urodziny proponujemy światło efektowe, nagłośnienie, a także możliwość swobodnej aranżacji wnętrza studia.

Zarezerwuj studio fotograficzne lub wykonaj streaming na greenscreen w Warszawie

Dzięki dużej powierzchni i ciekawej industrialnej aranżacji wynajem studia nie musi ograniczać się do sesji fotograficznej, choć jest to zakres usług, które świadczymy na najwyższym poziomie. Pomimo tego, że Warszawa jest miejscem naszej siedziby, do współpracy zapraszamy fotografów, przedsiębiorców, osoby prywatne i firmy nie tylko ze stolicy. Doskonale przygotowane wnętrza sprawią, że każde spotkanie w naszym studio będzie wyjątkowe i niezapomniane. Co można zorganizować dzięki wynajmowi naszego studia?

Wynajem studia fotograficznego jest polecany przede wszystkim osobom, które chcą zrobić profesjonalną sesję zdjęciową lub nagranie z użyciem cykloramy. Przed każdym spotkaniem jest malowana na biało, dlatego klient ma pewność, że zawsze jest czysta i biała, bez śladów użytkowania. Drugą ważną dziedziną naszej działalności jest wielki greenscreen z możliwością realizacji w oddzielnej reżyserce z oknem na studio. Posiadamy całe zaplecze techniczne potrzebne do realizacji streamingu on-line wraz z technikami, realizatorami oraz operatorami kamer. Dzięki oddzielnej realizatorce, w której pracują wszyscy nasi technicy jesteśmy również w stanie zorganizować event w formie hybrydowej, w którym to weźmie udział odpowiednia liczba gości zachowując dystans społeczny.

Wbrew pozorom studio fotograficzne to nie tylko zdjęcia. Warszawa jako stolica kraju, musi posiadać punkty usługowe, które dają większe możliwości. Tak jest w przypadku naszej firmy, wynajem naszego studia jest świetną opcją dla firm, które prowadzą castingi. Stworzony przez nas plan zdjęciowy jest oddzielony od reszty pomieszczeń, jak kuchnia, czy garderoba, dlatego jest to doskonałe miejsce na studio castingowe.

Eventy w wynajętym studiu w Warszawie

Eventy w wynajętym studiu w Warszawie

Do zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy również firmy, które organizują szkolenia i konferencje. Oferowany przez studio fotograficzne wynajem sali z projektorem multimedialnym, dużym ekranem z nagłośnieniem sprawi, że każde wydarzenie będzie miało profesjonalną oprawę.

Jest to dobra opcja nie tylko dla firm, których lokalizacją jest Warszawa. Poza tym, do współpracy zachęcamy osoby prywatne, które chcą zadbać o wyjątkowość imprezy okolicznościowej. Do dyspozycji naszych klientów jest efektowne światło na ścianach i nagłośnienie. Ponadto istnieje opcja swobodnej aranżacji całego wnętrza studia.

Scroll to Top