Studio cyklorama – Warszawa

W wielu studiach fotograficznych można znaleźć cykloramę. Posiadana przez nasze studio cyklorama daje fotografom ogromne możliwości. Z racji tego, że miastem, w którym zlokalizowana jest nasza siedziba jest Warszawa, zachęcamy fotografów ze stolicy do zapoznania się z ofertą.

Czym jest cyklorama i dlaczego jest tak ważna? Jest ona zakrzywioną, białą ścianą, której używa się jako tło w produkcjach video albo sesjach fotograficznych. Dzięki swojej konstrukcji sprawia wrażenie braku perspektywy za obiektywem. Jeśli jest prawidłowo zbudowana, trudno jest zauważyć, gdzie skończyła się podłoga, a zaczęła ściana.

Co daje cyklorama?

Korzystanie z cykloramy sprawia, że prace wykonywane w studio mogą wejść na wyższy poziom. Znajdująca się w naszym studio cyklorama, pozwoli na wykonanie jeszcze lepszych fotografii. Dzięki temu, jak skomunikowana jest Warszawa, nikt nie będzie miał problemów ze znalezieniem naszej firmy. Cyklorama, z jakiej korzystamy została wykonana profesjonalnie, dlatego zdjęcia będą bardziej dynamiczne, nie trzeba się również przejmować zabrudzeniami ani uszkodzeniem tła. Każdy profesjonalny fotograf szybko dostrzega zalety korzystania z cykloramy. Dzięki jej konstrukcji, łatwo o zmianę kąta wykonywania zdjęć, bez konieczności zmiany ustawienia świateł. Do tego daje ogromne możliwości w zakresie manipulacji cieniami i tłem fotografii.

Zdając sobie sprawę z licznych pozytywów korzystania z cykloramy, zbudowana w studio cyklorama została zrobiona w taki sposób, aby każdy doświadczony fotograf był zadowolony i chętnie wracał. Specjaliści ze stolicy nie muszą już szukać studia, które można wynająć, Warszawa jest siedzibą naszej firmy, która zapewni komfort podczas pracy. Gwarantujemy, że po pierwszej wizycie w naszym studio, każdy klient będzie chciał do nas wrócić. Jest urządzone w nowoczesnym stylu, eleganckie i z ciekawym designem. Praca u nas będzie czystą przyjemnością, a same zdjęcia będą budziły podziw i szacunek!

Scroll to Top