Wynajem studia fotograficznego Warszawa

Sesję fotograficzną lub nagranie


Do dyspozycji duża narożna cyklorama - zawsze idealnie biała, ponieważ malujemy przed każdym wynajmem bez żadnych dodatkowych opłat

Casting


Plan zdjęciowy oddzielony od reszty pomieszczeń takich jak poczekalnia, garderoba i kuchnia sprawia, że Magazyn jest idealnym studiem castingowym.

Szkolenie lub konferencję


Projektor multimedialny oraz duży ekran (4m w podstawie) wraz z nagłośnieniem w cenie wynajmu to idealny zestaw na wszelkiego rodzaju eventy.

Imprezę okolicznościową


Na imprezy okolicznościowe np. urodziny proponujemy światło efektowe na ścianach, nagłośnienie a także możliwość swobodnej aranżacji wnętrza studia.Zarezerwuj studio fotograficzne w Warszawie

Dzięki dużej powierzchni i ciekawej industrialnej aranżacji wynajem studia nie musi ograniczać się do sesji fotograficznej, choć jest to zakres usług, które świadczymy na najwyższym poziomie. Pomimo tego, że Warszawa jest miejscem naszej siedziby, do współpracy zapraszamy fotografów, przedsiębiorców, osoby prywatne i firmy nie tylko ze stolicy. Doskonale przygotowane wnętrza sprawią, że każde spotkanie w naszym studio będzie wyjątkowe i niezapomniane. Co można zorganizować dzięki wynajmowi naszego studia?

Wynajem studia fotograficznego jest polecany przede wszystkim osobom, które chcą zrobić profesjonalną sesję zdjęciową lub nagranie z użyciem cykloramy. Przed każdym spotkaniem jest malowana na biało, dlatego klient ma pewność, że zawsze jest czysta i biała, bez śladów użytkowania. Chociaż Warszawa jest miejscem, w którym znajduje się więcej punktów oferujących skorzystanie z cykloramy, współpracując z nami, każdy fotograf ma pewność, że dołożymy wszelkich starań, aby był usatysfakcjonowany wyborem, a jego zdjęcia wyszło idealnie.

Wbrew pozorom studio fotograficzne to nie tylko zdjęcia. Warszawa jako stolica kraju, musi posiadać punkty usługowe, które dają większe możliwości. Tak jest w przypadku naszej firmy, wynajem naszego studia jest świetną opcją dla firm, które prowadzą castingi. Stworzony przez nas plan zdjęciowy jest oddzielony od reszty pomieszczeń, jak kuchnia, czy garderoba, dlatego jest to doskonałe miejsce na studio castingowe.

Eventy w wynajętym studiu w Warszawie

Do zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy również firmy, które organizują szkolenia i konferencje. Oferowany przez studio fotograficzne wynajem sali z projektorem multimedialnym, dużym ekranem z nagłośnieniem sprawi, że każde wydarzenie będzie miało profesjonalną oprawę.

Jest to dobra opcja nie tylko dla firm, których lokalizacją jest Warszawa. Poza tym, do współpracy zachęcamy osoby prywatne, które chcą zadbać o wyjątkowość imprezy okolicznościowej. Do dyspozycji naszych klientów jest efektowne światło na ścianach i nagłośnienie. Ponadto istnieje opcja swobodnej aranżacji całego wnętrza studia.